A
A
A

Plan zajęć

Ładuję… Ładuję…

 

Plan zajęć składa się z 2 części :

            I cześć: zajęcia cykliczne

            II cześć: spotkania o różnej tematyce, wernisaże, informacje o wyjściach itp.

======================================================

             ZAJĘCIA RAZ W TYGODNIU


                             WTORKI

 10:00-12:00  GRY  PLANSZOWE  – ZAPISY
– prowadzi Joanna Kołodziejczak (mała sala) 
12:00-14:00  RĘKODZIEŁO

– prowadzi Irena Karpowicz (duża sala)
12:00-14:00  RYSUNEK
– prowadzi Andrzej Filipowicz – 10 miejsc (mała sala)
14:15-16:15  WARSZTATY  TEATRALNE
z elementami dramy  (5.02.br zajęcia odwołane)
– prowadzi aktorka – Grażyna Kopeć (duża sala)
16:30-18:30  KLUB  FOTO
– prowadzi Maryla Zieleniewska  (duża sala)
16:30-18:00 Z PSYCHOLOGIĄ NA TY  – warsztaty psychologiczne 
prowadzi dr  Mira Czarnawska (mała sala) (5.02.br zajęcia odwołane)

                              ŚRODY

10:00-11:00  J. ANGIELSKI dla każdego
– prowadzi Anna Darewicz (duża sala) 
12:00-13:30  JĘZYK WŁOSKI- prowadzi Anna Darewicz   (duża sala) 
12:00-14:00  ROBÓTKI  RĘCZNE
(mała sala)
 – prowadzi Irena Karpowicz (wolontariat)
13:45-14:45  ITALOMANIA – spotkanie  miłośników  kultury Włoch
(wolontariat klubowiczów)
(duża sala)  – ZAPISY
14:00-15:00
  KONWERSACJE z  J. ANGIELSKIEGO
gr. 2
(wolontariat klubowiczów) (mała sala)
15:30-16:30  J. ROSYJSKI
prowadzi  Urszula  Sawicka-Machej  (duża sala)
17:00-18:00  J.ANGIELSKI  DLA  ŚREDNIO i  ZAAWANSOWANYCH
– prowadzi Anna Sobolewska (wolontariat)  (duża sala)

                                 CZWARTKI

10:30-11:30   KONWERSACJE z  J.NIEMIECKIEGO
(wolontariat   klubowiczów)      (mała sala)
10:00-12:00
   MALARSTWO grupa o.            
– prowadzi  Anna Wojciechowska-Paprocka  (duża sala)
12:15-13:45    AKWARELE  Alicja Kośniewska  (wolontariat) (mała sala)
14:00-15:00    KONWERSACJE  z  J. ANGIELSKIEGO gr. 1
(wolontariat klubowiczów)  (mała sala)

          ======================================================

II część :   SPOTKANIA O RÓŻNEJ TEMATYCE, WERNISAŻE, INFORMACJE
O
WYJŚCIACH  itp.

___________________________________________________________

07.02.2019,  czwartek    godz.  18:00

Wernisaż  prac malarstwa Moniki BOGUSKIEJ

pt„WĘDRÓWKI WIZJI”

________________________________________________________

14.02.2019, czwartek  godz. 18:00

Spotkanie z meteorologiem

Maciejem OSTROWSKIM
„SMOG”
_____________________________________________________

19.02.2019,  wtorek  godz.  16:30

7 Bal dla mieszkańców Ursynowa ze znaczną niepełnosprawnością.

 który od kilku lat współorganizuje Kluboteka wraz z innymi organizacjami pozarządowymi. Do pomocy zapraszamy wolontariuszy. Bal odbędzie się w Sali 136 im. J.U. Niemcewicza, w Urzędzie Dzielnicy, na 1 piętrze

_______________________________________________________ 

23.02.2019,  sobota   godz.  18:00 – 23:00

3 Ursynowski Bal Przebierańców dla Seniorów (***)

pt. „ŚWIAT KARNAWAŁU”

Bal odbędzie się w Hali Sportowej UCSiR „Hawajska” przy ul. Dereniowej 48 w Warszawie

 wstęp: 20 zł

od 19.02.2019 (wtorek, środa, czwartek) godz. 10:00-18:00
odbiór zaproszeń i opłata – siedziba Kluboteki przy ul. Lanciego 13 lok. U9

Bal współfinansuje m.st. Warszawa, Dzielnica Ursynów

_______________________________________________________

28.02.2019,  czwartek  godz. 18:00

Klub Podróżnika – Po skałach i piasku Jordanii

Spotkanie poprowadzi    Teresa ŻOŁĄDEK

_______________________________________________________