A
A
A

Plan zajęć

Ładuję… Ładuję…

 

Plan zajęć składa się z 2 części :

            I cześć: zajęcia cykliczne

            II cześć: spotkania o różnej tematyce, wernisaże, informacje o wyjściach itp.

======================================================

             ZAJĘCIA RAZ W TYGODNIU 

                             WTORKI

 10:00-12:00  GRY  PLANSZOWE
– prowadzi Joanna Kołodziejczak (mała sala) *
12:00-14:00  RĘKODZIEŁO

– prowadzi Irena Karpowicz (duża sala) **
12:15-14:15  RYSUNEK „Czarne na białym II ed. ”
– prowadzi Andrzej Filipowicz – 10 miejsc (mała sala) *
14:15-16:15  WARSZTATY  TEATRALNE
z elementami dramy
– prowadzi aktorka – Grażyna Kopeć (duża sala) **
14:30-15:30   KONWERSACJE  z  J. FRANCUSKIEGO dla początkujących
– prowadzi Małgorzata KOPER (wolontariat)  (mała sala)
16:00-18:00 – WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE 
pt. Być w dobrej relacji z samym sobą i innymi

– prowadzi dr Karolina KONOPKA  (mała sala)  *
16:30-18:30  KLUB  FOTO
– prowadzi Maryla Zieleniewska  (duża sala) **

                              ŚRODY

10:00-11:00  J. ANGIELSKI dla każdego
– prowadzi Anna Darewicz (duża sala) *
12:00-13:30  JĘZYK WŁOSKI- prowadzi Anna Darewicz   (duża sala)* 
12:00-14:00  ROBÓTKI  RĘCZNE
(mała sala)
 – prowadzi Irena Karpowicz (wolontariat)
13:45-14:45  ITALOMANIA – spotkanie  miłośników  kultury Włoch
(wolontariat klubowiczów)
(duża sala)  
14:00-15:00
  KONWERSACJE z  J. ANGIELSKIEGO
gr. 2 (ANDREA)
(wolontariat klubowiczów) (mała sala)
15:00-17:00 WARSZTATY RELAKSACYJNE
pt. „Każde życie to historia” prowadzi dr  Mira CZARNAWSKA  (mała sala) *
15:30-16:30  J. ROSYJSKI
prowadzi  Urszula  Sawicka-Machej  (duża sala) *
17:00-18:00  J.ANGIELSKI  DLA  ŚREDNIO i  ZAAWANSOWANYCH
– prowadzi Anna Sobolewska-Wawro (wolontariat)  (duża sala)

                                 CZWARTKI

10:30-11:30   KONWERSACJE z  J.NIEMIECKIEGO
(wolontariat   klubowiczów)      (mała sala)
10:00-12:00    HARMONIA KOLORÓW II edycja- malarstwo
– prowadzi  Anna Wojciechowska-Paprocka  (duża sala)
12:15-14:15 
   MALARSTWO grupa o.            
– prowadzi  Anna Wojciechowska-Paprocka  (duża sala)
12:15-14:15    AKWARELE  Alicja Kośniewska  (wolontariat) (mała sala)*
14:30-15:30   KONWERSACJE  z  J. ANGIELSKIEGO gr. 1 (Anna i Bill)
(wolontariat klubowiczów)  (mała sala)

          ======================================================

*projekt  „Być na chodzie II edycja”  współfinansowany ze środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa
** projekt „Obdarzeni  wyobraźnią II edycja”  współfinansowany ze środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa
__________________________________________________________

             POZOSTAŁE  ZAJĘCIA

05.11 i 19.11  wtorek,  godz. 10:00-12:00
  DECOUPAGE  **
prowadzi   Barbara JANOWSKA

12.11, 26.11  wtorek, godz. 10:00-11:45  PASTELE
prowadzi   Alicja KOŚNIEWSKA  (WOLONTARIAT)

=======================================================

WYDARZENIA W LISTOPADZIE: 

07.11.2019, czwartek  godz. 18.00

     Wernisaż  akwareli
Andrzeja FILIPOWICZA
pt. ,,MORZE W AKWARELI”
           
________________________________________________
     

14.11.2019,  czwartek   godz. 18.00 

         ZABAWY (Z) JĘZYKIEM

warsztaty poprowadzą  dr hab. Marzena STĘPIEŃ
         oraz dr Joanna  ZAWADKA

z Centrum Logopedycznego  IPS UW

____________________________________________________                              

      23.11.2019,  SOBOTA    godz. 18.00 – 23:00

           4 Ursynowski Bal Przebierańców dla Seniorów

  1. „EPOKI HISTORYCZNE ”
    Bal odbędzie się w Hali Sportowej  UCSiR
    „Hawajska” przy ul. Dereniowej 48 w Warszawie
     

wstęp: 20 zł***                 

________________________________________________

  28.11.2019,  czwartek    godz. 18:00

               Klub Podróżnika

               „MADAGASKAR”
Spotkanie  poprowadzą uczestnicy  wyprawy ________________________________________________