A
A
A

Plan zajęć

Ładuję… Ładuję…


Plan zajęć składa się z 2 części :

            I cześć: zajęcia cykliczne

            II cześć: spotkania o różnej tematyce, wernisaże, informacje o wyjściach itp.

======================================================

             ZAJĘCIA RAZ W TYGODNIU


                             WTORKI

 10:00-12:00  GRY  PLANSZOWE  – ZAPISY
– prowadzi Joanna Kołodziejczak (mała sala) *
12:00-14:00  RĘKODZIEŁO

– prowadzi Irena Karpowicz (duża sala)**
14:00-15:30  RYSUNEK  od 18.09.br
– prowadzi Andrzej FILIPOWICZ – 10 miejsc (mała sala)  – ZAPISY ***
14:15-16:15  WARSZTATY TEATRALNE
z elementami dramy   – ZAPISY
– prowadzi aktorka – Grażyna Kopeć (duża sala)*
16:30-18:30  KURS FOTO  –  ZAPISY
– prowadzi Maryla Zieleniewska ** (duża sala)
16:30-18:00  ŁADNIE I GODNIE  – warsztaty psychologiczne
– od 18.09 br. ZAPISY

prowadzi dr  Mira Czarnawska (mała sala)***

                              ŚRODY

10:00-11:00  J.ANGIELSKI dla każdego
– prowadzi Anna Darewicz (duża sala) *
12:00-13:00  JĘZYK WŁOSKI- prowadzi Anna Darewicz   (duża sala) *
12:00-14:00  ROBÓTKI  RĘCZNE
(mała sala)
 – prowadzi Irena Karpowicz (wolontariat)
13:15-14:15  ITALOMANIA – spotkanie  miłośników  kultury Włoch
(wolontariat klubowiczów)
(duża sala)  – ZAPISY
14:00-15:00
  KONWERSACJE z  J. ANGIELSKIEGO
gr. 2
(wolontariat klubowiczów) (mała sala)
15:30-16:30  J. ROSYJSKI
prowadzi  Urszula  Sawicka-Machej  (duża sala)*
17:00-18:00  J.ANGIELSKI  DLA  ŚREDNIO i  ZAAWANSOWANYCH
– prowadzi Anna Sobolewska (wolontariat)  (duża sala)

                                 CZWARTKI

10:30-11:30   KONWERSACJE z  J.NIEMIECKIEGO
(wolontariat   klubowiczów)      (mała sala)
10:00-12:00
   MALARSTWO grupa o.            
– prowadzi  Anna Wojciechowska-Paprocka  (duża sala)
12:15-14:15   OBRAZY INTEGRACYJNE             
– prowadzi  Anna Wojciechowska-Paprocka  (duża sala) *
12:15-13:45    AKWARELE  Alicja Kośniewska  (wolontariat) (mała sala)
14:00-15:00    KONWERSACJE  z  J. ANGIELSKIEGO gr. 1
(wolontariat klubowiczów)  (mała sala)


POZOSTAŁE  ZAJĘCIA

18.09   i  25.09,  wtorek,  godz. 10:00-12:00  DECOUPAGE  **
prowadzi Barbara Janowska
 11.09,  wtorek,  godz. 18:30-20:00   KLUB FOTO  *

– prowadzi Maryla Zieleniewska

 *   projekt  „MOZAIKA PASJI” współfinansowany ze środków m. st. Warszawy
**  projekt  „KOLORY TWÓRCZOŚCI II edycja” współfinansowany ze środków m. st. Warszawy
*** projekt  „HARMONIA ŚWIATA” współfinansowany  ze środków m. st. Warszawy

 

zakochaj_sie_w_ursynowie

 

 

 

          ======================================================

II część :   SPOTKANIA O RÓŻNEJ TEMATYCE, WERNISAŻE, INFORMACJE
O
WYJŚCIACH  itp.

___________________________________________________________

również w Planie Zajęć

06.09.2018,  czwartek  godz.  18:00

 Wernisaż  wystawy  fotografii
pt. Rzeźba plenerowa Piotra RZECZKOWSKIEGO
w obiektywie  Wojciecha NOWORYTY
oraz pokaz filmu pt. „Ściana” w reżyserii Marii DŁUŻEWSKIEJ
o prawdziwej historii niezrealizowanego projektu
Pomnika Powstania Warszawskiego  1944

    ________________________________________________________

15.09.2018, SOBOTA   godz. 11:00 *

 ŚWIĘTO  PIECZONEGO  ZIEMNIAKA                                   

MIEJSCE: polana ogniskowa LAS KABACKI
W PROGRAMIE:
gry zabawy, konkursy z nagrodami
pieczone ziemniaki, kiełbaski itp.
również mile widziane małe co-nie-co

        Zgłoszenia udziału w imprezie   

________________________________________________

 20.09.2018, czwartek godz. 18:00

KONCERT

XV Ogólnopolski  Festiwal  Retro  im. M. Fogga

 „W STARYCH NUTACH  BABUNI
– wspólne śpiewanie piosenek”

  prowadzenieWojciech DĄBROWSKI
wstęp: 10 zł*
*(W ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego fundacji )

_______________________________________________________ 

27.09.2018, czwartek godz. 18:00

KLUB PODRÓŻNIKA

WĘGRY: BALATON I BUDAPESZT

spotkanie otwarte – relacja z wycieczki klubowiczów

________________________________________________________