A
A
A

Klub Podróżnika pt. „Urlop bliżej wolności” – Paweł Czerwiński i Adam Bazylczyk

26.03.2015
18:00
Wydarzenia

Tym razem spotykamy się z  żeglarzami, prawdziwymi wilkami morskimi. Wołajmy więc  „Ahoj, przygodo” ! Spotkanie zapowiada się świetnie. Wszystkich zapraszamy na morskie opowieści. Panowie tak napisali o sobie:

Adam Bazylczyk

Bardzo doświadczony żeglarz i instruktor, pływający aktywnie od 1998 roku, kilka miesięcy w roku, tysiące godzin na morzu i tysiące przepłyniętych mil morskich. Bardzo duże doświadczenie żeglarskie na wielu różnych akwenach: Atlantyk, Ocean Indyjski, Morze Północne, Bałtyk i basen Morza Śródziemnego. Właściciel i instruktor Klubu Morskiego Sailing Whale.
Paweł Czerwiński
Pasjonat żeglarstwa, pływający od maleńkości, na morzu od 11 lat. Skipper Klubu Morskiego Sailing Whale o wieloletnim doświadczeniu: Morze Śródziemne, Adriatyk, Morze Karaibskie, Bałtyk.
We trzech, wraz z jeszcze jednym skipperem, prowadzimy rejsy morskie we wszystkich rejonach świata. Przyświeca nam idea, że na jachcie ma być bezpiecznie i wesoło. Pływający z nami ludzie muszą mieć świadomość, że odpoczywają i radośnie spędzają czas. Bezstresowo, z uśmiechem na twarzy uczymy żeglarskiego rzemiosła, wspólnie poznajemy nowe zakątki mórz i oceanów, realizujemy swoją pasję. Na co dzień prowadzimy swoje własne firmy (branża internetowa) i żeglarstwa nie traktujemy zarobkowo. Jesteśmy przykładnymi ojcami naszych córek i mężami naszych żon :-)
Strona naszego klubu: https://sailing-whale.com/